icon
4 / 7
10tt+5 miery mame ako z knizky juj
avatar

gratulujem ja idem na UTZ vo stvrtok tak dufam ze dopadnem ako ty🙂

1. feb 2011
avatar

@lenulka34 tag budem drzat palceky nech ste takí krasní ako my

1. feb 2011
avatar

@11jannka11 vdaka dam vediet ako sme dopadli

2. feb 2011