ten pyr a burinu by som dala preč , a počkala teda
mne sa vyzerala totálne zoschnuta hortenzia a dala sa do kopy
Môj vyzerá podobne, už tretí kus. Jednoducho sa im nedarí. Dva boli v kvetináči. Jeden neprežil prvú zimu, druhý druhú. Tretí som vysadila, ale pochybujem, že sa preberie.
Mal by byť zelený celú zimu.Ak si ho občas nepoliala uschol, keď je v kochliku zo zeme by si niečo vytiahol.Vyber ho namoc do vody a posad do hliny
Ja som to s eukalyptami vzdala, mohla som sa starať odušu, furt vykapali. Ale potešila si ma, že ešte niekto má po zime toľko zeliny🤭
@viestta ma to take do zelenkava, tak snad...dakujem ti.
@17alexis tak ked ma zelene vyklop ho z kvetinaca, povyberaj vsetky korene buriny, ten pyr bude riadne prerasteny, tak ho naozaj dokladne povytahuj, nasad ho do novej zeminy, do spodnych par cm zaprav nejake hnojivo nech sa pomaly rozpusta a poloz ho na chranene miesto a kontroluj ci nepresycha zemina
Tento rok boli také mínusy, že v kvetináči určite vymrzol.
Ja som mala pred pár r tiež jeden vonku bol nádherný cele leto na zimu išiel do garáže a tiež vyschol 🙈

ked ma zive drevo, tak ano, ked nie, tak nie. Ci ma zive drevo by si videla pri strihani