12. feb 2017
Mám na záhrade a každý rok mi krásne rozkvitnu okolo 15.- 25.mája, už sa teším 🙂
12. feb 2017
Sestra má 19.maja Narodky a keď som bola dieta5-6 rokov, tak som jej ich do záhradky stále chodila natrhat
12. feb 2017
Pre mna najkrajsie kvety... dokonca aj ruze si vyberam podobneho vzhladu a snezamenitelnou vonou 😍
12. feb 2017
Aj ja 😉 dnes uz druha pivonkova fotka na MK 😉 co dne lajkujem, asi sa nevieme dockat leta, co?! 😂😇
12. feb 2017
Nadherne kvety 😍 a ta ich vona, tiez ich zboznujem a uz sa na ne tesiiim 😉
12. feb 2017

Ešte si na ne musíš pockat