Sushi😊
1zuzka1
autor@levandullka v metre, mali rozne velkosti😊
22. feb 2014
@1zuzka1 Dakujem pekne 🙂. Mimochodom, krásne a nepochybne aj dobre sushi 😉
22. feb 2014
@levandullka v metre, mali rozne velkosti😊
@1zuzka1 Dakujem pekne 🙂. Mimochodom, krásne a nepochybne aj dobre sushi 😉
Ahoj 🙂. Prosim kde si zohnala tie misticky? Surne nieco podobne potrebujem, najlepsie v ciernej farbe. Dakujem 🙂