Nase ranajky:-)
1zuzka1
autorTento som kupovala v bio obchode, kase sladime len tymto a este agave sirup.
1. jún 2014
tú krupicu neviem nikde zohnať, pozerala som aj v DM aj v Tescu☹
1. jún 2014
Tento som kupovala v bio obchode, kase sladime len tymto a este agave sirup.
tú krupicu neviem nikde zohnať, pozerala som aj v DM aj v Tescu☹
kde sa dá kúpiť ten čučoriedkový sirup? tým sladíš?