1zuzka1
autor@laurica123 a nie?😄
7. nov 2015
@1zuzka1 ja neviem príde mi ako normálne auto..
7. nov 2015
Ale vnútro má veľmi priestranné 😉
7. nov 2015
No podľa mňa nejde o toho kto ho navrhol,ale toho čo ho schválil do výroby. Ale inak som v ňom sedela a je z neho fakt dobrý výhľad 😀 😀
7. nov 2015

Fakt je také škaredé??