Na instagrame letmecookitforyou..neexistuje aby podla jej receptu a navodu niekomu nevysiel cheesecake 🙂 dava sa klasicke rozpustene maslo, bez papiera, bez pichania vidlickou..davam zapiect na 10 min...a lepsiu mam skusenost s pecenymi cheesecakmi
26. sep 2022
Co znamena, že nezmakli? Ved to má drzat pevne spolu na spodku. Ziadne pichanie. Otazka tiez je, ci peceny, ci nepečeny?
26. sep 2022
Prečo sa keksy pecu a tie isté v inom recepte nepecu? Aký je rozdiel?
26. sep 2022
Ja dávam Marina keksy plus klasické maslo 🙂a zatiaľ vždy zmakli.. A žiadne pichanie do toho🙄
26. sep 2022

Ja dávam do formy papier na pečenie a nezabudnúť vidličkou urobiť dierky na spodu do cesta