icon
30 / 45
koník pre princa :)
avatar

prosím skadiaľ máš strih,alebo lepšie máš na to strih

4. nov 2013
avatar

@mattaj ahoj, strih mám z minibazar..možem Ti poslať emailom ak nenajdeš

4. nov 2013
avatar

budem rada ak mi ho pošleš,ja šijem mačičky,pozri ak chceš aké

4. nov 2013
avatar

@mattaj napíš mi email do IP

5. nov 2013