icon
3 / 4
avatar

Presne taketo mam navlecky,,len bez toho srdiecka ,,, to je kupovany diar ci robeny?? Krasny je

15. nov 2015
avatar

@sisa133 dakujem...je robeny..servitka

15. nov 2015