moja malá dcárka komentovala: "mami, no konečne si spravila krabičku aj pre nás" :)
4motylik4
autor@lucinka710 dakujem, ano 🙂
7. mar 2014
@4motylik4 a kolko asi by vysla? a robite aj ine vzory?
7. mar 2014
@lucinka710 dakujem, ano 🙂
@4motylik4 a kolko asi by vysla? a robite aj ine vzory?
krasne robite aj na objednavku?