no len ja som chcela ten drziak a nie krabicku na servitky
26. dec 2013
4motylik4
autor@rebecenka5 držiaky už nemám, predali sa
26. dec 2013
tak skoda asi nic ☹
26. dec 2013
4motylik4
autor@rebecenka5 pridám jednu cajovú do skupiny pod lupu, pozri sa na nu, tú by som mala mat tiež v robote
26. dec 2013

@rebecenka5 aj táto by este mala byt volná