icon
7 / 7
avatar

@rebecenka5 aj táto by este mala byt volná

26. dec 2013
avatar

no len ja som chcela ten drziak a nie krabicku na servitky

26. dec 2013
avatar

@rebecenka5 držiaky už nemám, predali sa

26. dec 2013
avatar

tak skoda asi nic ☹

26. dec 2013
avatar

@rebecenka5 pridám jednu cajovú do skupiny pod lupu, pozri sa na nu, tú by som mala mat tiež v robote

26. dec 2013