Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
983
Dnes o 08:03
Dievčatá keď si dám vyšetriť zrak v očnej optike budú mi na základe toho vedieť určiť akú dioptriu do okuliarov potrebujem tak ako lekár alebo nie? Nevidím si už ani pred nos (diptria akú mám mi už vôbec nesedí) a môj lekár ma objednal až na október :person_facepalming::female_sign:️. Iný lekári po meste majú plný stav tiež mi vedia dať termín len o dva tri mesiace čo je nemysliteľné lebo ma dovtedy snáď aj auto na prečo zrazí pri tom ako nevidím.
Zobraz celú správu
983
Včera o 13:01
Čo s dieťaťom, ktoré nechce jesť? Resp vymýšľa. Odmieta varenú stravu, odmieta umelé mlieko. Jogurt zje, ovocie len vtedy keď už je veľmi hladný ale varené ani za toho otca. Celý deň by bol zavesený iba na didke. Stále chodí a pýta mliečko. Nakojim ho ale už nemám toľko mlieka. Má 14 mesiacov a toto jeho vymýšľanie trvá už tri týždne. Už som zúfalá, schudol už kilo lebo vôbec nič nepapá.
Zobraz celú správu
983
16. máj 2019
Dievčatá tie čo máte synov pubertiakov takých vyšších a chudých ako drievka kde im kupujete oblečenie? Brat pôjde čoskoro na strednú tak by som mu chcela trošku znormalizovať šatník akurát neviem kde na neho hľadať oblečenie, hlavne rifle.
Zobraz celú správu
983
16. máj 2019
Ahojte, syn dostal kožený amulet pre šťastie. Bude ho nosiť na rúčke. Zaujímalo by ma ako sa starať o tú kožu aby vydržala čo najdlhšie. Neviete mi niekto poradiť? Môže sa sním napr kúpať a pod alebo to treba vždy skladať? (komentáre tipu " nedaj mu to, nezničí sa" si neprosím) ďakujem
Zobraz celú správu