Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
9niki11
18. okt 2017
28 

Ako si vybrať tú správnu kefku

Kde bolo tam bolo, jedného krásneho dňa som sa zapojila do súťaže na testovanie s PROFIMED. Chcela som sa viackrát zapojiť do testovania ale nikdy som sa neodvážila, brala som to tak, že veď aj tak ma nevyberú... Až jedného dňa som sa odhodlala, že čo ako a stalo sa. Tešila som sa ako malé dieťa, lebo aj moja dcérka si rada umýva zúbky. Aj niekoľkokrát za deň.
V deň, keď nám kuriér doručil balíček, dcérka bola už v škôlke, tak sme na ňu počkali a otvorili sme až po škôlke. Tešili sa obaja 🙂

Popozerali obsah balíčka: 

Livinka bola spokojná s kefkou, jej je v podstate jedno akú kefku používa. U nej je dôležité ,aby si mohla umývať zúbky. Už sme ich vyskúšali xy. Ako vidíte na fotke, tak aj tu hneď obe musela vyskúšať. Aj svoju starú aj tu novú. Asi po týždni sa štetinky zničili :( S pastou sme boli spokojné obe. A hlavne, jej obsahom a zložením, keďže nevypľúva pastu po umytí zúbkov.

Masážna kefka mala úspech u syna. Bohužiaľ nemám fotku ako testoval, ale páčilo sa mu veľmi a bol aj spokojný, hlavne teraz keď mu idú zúbky. Ale ja som mu nemohla umývať zúbky len on sám chcel.
Ďakujeme profimed za testovanie 🙂

#test_profimed