Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
acernas
19. nov 2016
404 

- dm Blog Event 2016 -

Pre mňa ako mamičku na materskej dovolenke to bola veľká pocta zúčastniť sa tejto milej akcie  a zároveň možnosť byť po dlhšej dobe  v spoločnosti inšpiratívnych a kreatívnych žien. 

Považovala som za dôležité osobne spoznať tím dm a ženy, ktoré stoja za týmito skvelými projektami, ktoré dm pravidelne organizuje.  Bol to zážitok vidieť ako pekne dokážu  krok za krokom urobiť  udalosť výnimočnou. Celý víkend od piatku až do nedele sa postarali o to,  aby sa hostia teda blogerky cítili príjemne  a celý program naplánovali do najmenších detailov. 

Príznam sa,keď mi mailom prišla pozvánka bola som nadšená no zároveň som si nebola istá či bude možné, aby sa mamička s malým babätkom, ktoré je stále plne kojené mohla zúčastniť  takejto akcie.

Od prvej komunikácie  ma organizátorky ubezpečili, že to nebude problém a urobili všetko pre to,  aby sme sa mohli zúčastniť spolu s mojou malou dcérkou  a manželom, ktorý sa jej mohol venovať počas mojej účasti na evente a byť mi stále na blízku. 

Kedže sa nám naozaj podarilo stráviť víkend na tomto evente rada by som sa s vami článkom podelila o môj zážitok a pár fotiek z tejto akcie. 

Celá už spomínaná parádička sa konala v bratislavskom hotely LOFT  v samotnom centre mesta pár krokov od Prezidentského paláca a poviem vám ten hotel nás oslovil už z fotiek!!! Je to krásny hotel s reštauráciou  a barom zariadený v momentálne veľmi populárnom a aj nášmu oku lahodiacom loftovom štýle 🙂 Citili sme sa tam príjemne doslova ako ryby vo vode 🙂

Krásny hotel čo poviete ? 

Natálke sme priviezli aj kúsok domova v podobe hojdačky, ktorú má moc rada ;) 

A takto si spolu gazdovali moji spoločníci 🙂 

Event sme zahájili v piatok  tzv. “oťukávacou” večerou všetkých pozvaných  blogeriek  a organizátoriek eventu a okrem spoločných tém a milej atmosféry ma najviac dostalo famózne jedlo, ktoré som si vychutnávala počas celého večera a aj nasledujúci deň 🙂 

Bolo príjemné stretnúť sa s ľuďmi, s ktorými máš podobné záujmy potom aj témy sú jednoduchšie a veľa kráť sa s cudzím človekom cítiš akoby si ho poznal roky a sedel po stý krát pri drinku 🙂 Takto som to cítila ja a po večeri som mala v sebe pozitívne pocity a nedočkavo sa tešila na sobotu a celý program, ktorý bol pre nás všetky  stále tajomstvom. 

Sobota sa niesla v duchu prekvapení  a kreativity.  Veľmi schvaľujem nápad neprezradiť kompletný  program a  nechať nás trošku v nevedomosti aspoň to malo oveľa lepšiu atmosféru a ešte  viac som sa tešila. 

Bez toho dozvedieť sa viac o produktoch a značkách, ktoré dm má by to snáď ani nešlo a pre mňa ako ambasádorku bola práve táto časť programu tá najzaujímavejšia.  Veľmi chválim odprezentovanie každej značky a názorných ukážiek  produktov s krátkymi diskusiami. Objavila som množstvo  nových produktov, dozvedela sa užitočné informácie a ešte viac si rozšírila vďaka workshopu svoje obzory. 

Fotografia je ďaľšiou z mojich koníčkov a ako úplný začiatočník som túžila dozvedieť sa trošku viac aj o fotografovaní a práve túto požiadavku naplnil workshop so šikovnou fotografkou Zuzkou Gavulovou - Gavulka, ktorej  tvorba je obdivuhodná a  rady a inštrukcie mne osobne veľmi pomohli a posunuli ma o veľký krok vpred.

Prestávka a obed nás všetkých opäť viac spojili a zároveň posilnili pred dlhoočakávaným programom. 

Viete si predstaviť stretnúť sa so stylistkou, ktorej tvorbu poznáte a obdivujete ? Tak mne sa to stalo 🙂 Barborka Yurkovic sa objavila vo dverách a ja som od radosti priam skamenela ! Veľmi obdivujem osobnosť a štýl speváčky Majky Čírovej no a práve Barborka je jej dvornou stylistkou! Venovala nám svoj čas prezentáciou najnovších trendov jeseň/zima 2016 a po tom pre nás vymyslela kreatívnu časť, kde sme sa mohli vyblázniť na vylepšovaní a oživovaní kúskov dávno zabudnutých v naších šatníkoch ! Pre mňa osobne bolo najzaujímavejšie sledovať svoje kolegyne aké rôzné nápady majú ako sa každá s tou kreativitou  popasovala úplne inak,  ale vždy pekne a originálne. No a celú túto  parádu sme zakončili profi fotografoním, aby nám na tento event ostala krásna pamiatka v podobe kvalitnej fotografie. 

Večera už bola takou milou   bodkou na záver, moment keď už z vás opadne tréma či obavy z nepoznaného a vy si môžte odviazane “poklábosiť” s kopou skvelých žien, dobre sa zasmiať a načerpať zaujímavé informácie. 

Bolo mi s vami super milé blogerky a organizátorky dm eventu !!! Najväčšia vďaka patrí  Teri, Natali  a Vero za pozvanie, veľa krásnych darčekov, za ich skvelú organizáciu celého eventu, perfektný prístup a milú spoločnosť. dm má naozaj úžasný tím, ktorý každou akciou dokáže v človeku zanechať výborný pocit a pekné spomienky.

A ja sa už teraz teším na ďalšie akcie a milé stretnutia ❤

  taska je uzasna,odkial?

  20. nov 2016
  acernas
  autor

  @ewka0012 dakujem ta je z C&A😉

  20. nov 2016

  @acernas prosim prosim aj mna ta hneda taska z hl.foto zaujima...kedy ste ju cca kupili?

  20. nov 2016
  acernas
  autor

  @zuzana1003 cca mesiac a pól dozadu 😉

  20. nov 2016