Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
acernas
21. dec 2017
460 

Christmas Event s dm drogeria markt Slovensko

Už po druhý krát som bola ako ambasádorka pre dm pozvaná na Event pre bloggerov značky dm. Po minuloročnej vydarenej akcii som sa veľmi tešila aj na tohtoročnú. Ak si pamätáte pred rokom mi spoločnosť robila aj Natálka a manžel. Tento rok som si dopriala oddych a víkend sama pre seba a mohla sa naplno venovať programu, ktorý si pre nás tím dm pripravil.

Miesto konania Eventu bolo nezmenené čo mňa osobne veľmi potešilo, pretože hotel LOFT je zárukou kvality s perfetkným umiestnením v centre Bratislavy. Izba a ubytovanie nadštandardne pekné, milujem ten štýl,  tiež ich reštauráciu jedlo aj pivo :D 

Piatok  večer sme odštartovali prívítaciou večerou pre niektoré nové tváre na zoznámenie a "oťukanie sa."  Na izbe čakal každú z nás uvítací balíček spolu s programom na sobotu, ktorý bol stále zahalený rúškom tajomstva no už na pohľad veľmi náročný. 

Sobota ráno - budíček v podobe Jogy s Verkou Ayisi. Moja prvá Jóga v živote a teda musím povedať, že od januára "jógujem" až tak veľmi sa mi páčilo. Vierka je skvelá lektorka a jóga naoaj oslobodzujúce cvičenie. 

Po krátkej prestávke na sprchu a kávu sme pokračovali s dermatologičkou Julianou Juríkovou z Beauty Care Institute v Bratislave na tému čistenie pleti. Naučili sa ako správne a čím čistiť rôzne typy pleti. Čo pleti škodí, kedy je dehydrovaná, vyskúšali si produkty značiek Balea a Alverde a ja sa konečne naučila používať pri čistení pleti obe ruky súčasne a správny postup čistenia pre svoju pleť. 

"Vlasy koruna krásy" a všetko o nich nám prišiel porozprávať vlasový stylista Jakub Michelčík zo štúdia krásy Pierot. Nevedela som dovtedy úplne základnú a dôležitú vec a to, že vlasy sa šampónom umývaju dva krát po sebe. Vedeli ste ? Umývate ? Ja až odvtedy. Ono vraj prvý krát zmývate hrubú špinu z vlasov a druhý krát ich čistíte už viac do hĺbky. A Jakubov vzácny tip bol nebáť sa prečistiť si pokožku hlavy aj peelingom, kludne aj takým prírodným akým si čistíte telo, ale extistujú aj špeciálne na vlasovú pokožku hlavy.

Jakub mi poradil ako navodiť účesom pri mojich vlasoch väčší objem a aké produkty mám používať. Vďaka nemu som objavila Balea šampón Ultra Sensitiv,  poctivo umývam dva krát po sebe  a hneď vidím aj cítim rozdiel. Porozprával nám o parabénoch, sulfátoch a silikónoch o ich škodlivosti vo vlasových prípravkoch a predstavil najnovšie metódy predlžovania vlasov. 

Pekne učasané nás potom prišla nalíčiť módna stylistka Barborka Yurkovič.

Vybláznili  sme sa pred fotoboxom a na záver dňa nás čakalo obrovské prekvapenie         v podobe Mikuláša, krásne vyzdobenej izby, stromčeka, horúceho punču a kopy darčekov.

Nebolo to však všetko, prekvapením dňa bol Sajfa, ktorý si s nami prišiel priateľsky pokecať pri punči na tému Blog a Vlog. Pozdielali sme si medzi sebou svoje skúsenosti, poradili si, dobre sa zasmiali a na pamiatku spoločne odfotili. Ja ho mám veľmi rada, páči sa mi jeho humor aj práca, ktorú robí a dlhšie sledujem aj jeho videá, takže za seba môžem povedať, že bol perfektným zakončením parádneho dňa plného milých ľudí a zaujímavých tém. 

Aj napriek pokročilej hodine sme napočudovanie stále vládali a vianočný event zakončili na bratislavských vianočných trhoch s lokšou a vareným vínkom v ruke. 

Bolo perfektne! Dm nám venovala nespočetné množstvo krásnych darčekov a ja sa chcem poďakovať za všetko.  Za ich nápady, podujatia, spoluprácu aj všetky skúsenosti, ktoré som ako ambasádorka získala a stále získavam. Je mi cťou byť súčasťou  najlepšej drogérie na Slovensku. 

#dm

  Skvelý článok, určite ste sa cítili super, dm pripravilo parádny program 🙂

  12. dec 2017

  Jaaaaj by som zobrala týždeň dovolenky a citala každý Jeden produkt v dm 💪💪💪 zbožňujem to ! super parádne ro vyzerá ❤️❤️❤️❤️

  13. dec 2017

  waw,to musela byť super žúrka 😍

  21. dec 2017

  To teda ano.

  21. dec 2017