Mna by zaujimalo ci nenechava flaky na bielych veciach a ci nie je "mastny" lebo ja som mala casto problem ze mi na veciach spravili deodoranty nepekne flaky a uz to neslo ani vyprat
mne sa páči, že sa dá použiť aj po holení alebo depilácii a neštípe...
Super aj ja ho mam ale este som neskusala lebo mam este iny. Ale som rada ze odporucas 😉
Vyskusam 🙂 zajtra mám namierené do DM aj tak, kremik sa zíde 🙂
Super, urcite vyskusam 🙂 Konecne ma aj balea nieco bez hlinika. ja sa moc nepotim, takze snad budem spokojna 🙂
Ja ho pouzivam uz dlho a aj Alverde deo creme - ten mi "kradne" aj moj muz 😀 Ja si podpazusie depilujem horucim voskom a mozem si ho aplikovat hned po depilacii.
Jeej super, dakujem za typ vyskusam, hladala som dlho deodorant ktory neobsahuje hlinik, prijemne vonia a neostavaju po nom flaky . Pri najblizsej navsteve Dm ho hned hadzem do kosika. ☺
@ingridhowland ďakujem za tip na ten z alverde aj ten urcite vyskúšam 💙
Tak najprv odkiaľ máš kabelku? 😃 A potom vydrží ti celý deň aby si sa nepotla?
Kde v dm najdem tieto kremy prosim? Dnes som pozerala medzi deo pripravkami a nebol tam 🙂
Vcera som si kupila tento, v domneni ze si kupujem ten co mas ty..
ale ake nemile prekvapenie... ☹
to ich existuje viac druhov?




Mozem sa opytat ci aj cosi vydrzi myslim ci sa po naneseni fakt nepotis a nemas mokre mapy v podpazusi? Lebo ja sa dost potim preto hladam nieco fakt ucinne, dikes