icon
1 / 1
avatar

@acernas krasa. Vy u ste dali sportak? 🙂 uz aj ja rozmyslam maly je trosku starsi od natalky..

23. okt 2016
avatar

Kde to je 🙂

23. okt 2016
avatar

mne sa paci tvoja bundicka odkial?

23. okt 2016
avatar
acernas
autor

@zuzulik75 dnes sme skúšali kedze v utorok cestujeme lietadlom vanička by bola nepraktická a fusak sa mi do nej nezmestí . Ale stale aj vo vaničke este sa zmesti len v spacom vaku musi byt nie vo fusaku 😊😉

23. okt 2016
avatar
acernas
autor

@alzbetka71 Wallersee 😊😉

23. okt 2016
avatar
acernas
autor

@lilien6 dakujem ta je Tally Weijl 😉

23. okt 2016
avatar

@acernas aj som si myslela tusim ze teraz ju maju v kolekcii😘

23. okt 2016
avatar
acernas
autor

@lilien6 ano maju 😉

23. okt 2016
avatar

Silvi, tak taketo prechadzky ti uprimne v dobrom zavidim!!!bola by som s malou vonku cele dni!! Nadhera 😉

24. okt 2016
avatar

Paci sa mi ako vozis madlo v kosiku 😂💙👍🏼

27. okt 2016