Kde to je 🙂
23. okt 2016
mne sa paci tvoja bundicka odkial?
23. okt 2016
acernas
autor@alzbetka71 Wallersee 😊😉
23. okt 2016
Silvi, tak taketo prechadzky ti uprimne v dobrom zavidim!!!bola by som s malou vonku cele dni!! Nadhera 😉
24. okt 2016
Paci sa mi ako vozis madlo v kosiku 😂💙👍🏼
27. okt 2016

@acernas krasa. Vy u ste dali sportak? 🙂 uz aj ja rozmyslam maly je trosku starsi od natalky..