ano vone super... ale hydratacia ziadna ☹
28. máj 2016
Ja som bola práveže sklamaná z toho pílingu :( Prišlo mi to ako gél a sem tam nejaká "bodka". U mňa nesplnil účel, ale každému sedí niečo iné 😉
28. máj 2016
Povies mi v celom poradi ze co to je vlastne
28. máj 2016
Ked budes nanasat peeling najblizsie mohla by si mi odfotit ako vyzera ta hustota toho peelingu thank youu 😊😉
28. máj 2016
Ty si poklad dakujem
28. máj 2016
Zamilovala som si presne ten sprchac...teraz ho mam 1x a je uuuuzasny a ako vravis,maju krasne obaly 😊
28. máj 2016
28. máj 2016






Tieto vonave sprchace milujem ☺