Aj ja to tak mám. Od mala, neviem prečo, ale pri vône Coca-Coly cítim vôňu Ameriky. Uplna haluz toto😁
9. sep 2017
ahoj. ja milujem kokosove vone a v zime ak sa natriem alebo robime kokosove gulicky tak vzdy si spomeniem na to aby uz tu bolo znova leto.....🙂
9. sep 2017
acernas
autor@taminkamaminka ahoj z aliexpress 😉
9. sep 2017
@acernas dakujem 😍
10. sep 2017
Ja tak mam odlozenu vonavku..pripomina mi obdobie tesne pred porodom 🙂
10. sep 2017
Ja by som chcela leto celý rok. Vždy tak rýchlo prebehne. :(
15. sep 2017

jej odkial maš tu nafukovačku prosím🙂)