Ahoj! nevies nahodou, ze take #regenbogen #balea kedy budeme mat? 😍👍
28. nov 2016
Je to momentalne akt v dm? Dakujem🙂
28. nov 2016
Už len z toho obrázka to vonia dobre 🙂
28. nov 2016
acernas
autor@janulik888 ano je 😊😉
28. nov 2016
tú sadu napravo som kúpila sestre, neodolala a otvorila, len aby som mohla ovoňať 😀 tá vôňa mi veľmi pripomína fialové bonpari 😀
28. nov 2016
Ďakujem za typ kúpim mamičke pod stromcek❣
28. nov 2016


Ďakujem za tip , cez víkend sa chystám na nákup , tak dúfam, že niečo pre mňa ešte ostane 🙂