Mozno od veci otazka ale vybavovali ste si ESTU??
@veronika751 ano vybavovali 🙂
@acernas pytam sa len preto ze som pocula ze bola docasne pozastavena tak ale uz asi nie je dakujem ☺
@veronika751 a nebolo to iba koli imigrantom a Trumpovemu zákazu ? Je pravda že na schválenie sme oproti minulajšku čakali o pár dni dlhšie ale bez problémov nám víza schválili a keďže sme viac krát volali aj ma ambasádu koli presunu do Kanady niečo take by nám isto povedali .😉
@veronika751
@acernas Dievčatá pardon že sa vtrem, vratili sme sa pred pár dňami, a áno ESTA je potrebná stále. Tiež sme na ňu čakali dlhšie, ale bez nej by sme sa nepohli 🙂
A Vám obom príjemné dovolenky, v dobrom závidím, ja už len fotky pozerám ❤😒
...ale vybava ako na stanovacku 😉😀
@stellasweet ved to možno aj stanovačka bude, niekde v lese dovča
@stellasweet Heh a to si z čoho usúdila ? Koleno si môže mala odret aj v New yorku na chodníku a potom v parku pri lozeni sa na ňu môže pricucnut kliešť 😉 no a komáre máš asi všade predsa takze repelent musí byt 😉
@acernas jeeej to idete fakt do NY, či to bolo len prirovnanie? ale to asi s takým malým baby nie, moc rušné a prašné na dovolenku pre maličké dieťa
@tucniacka11 áno ideme aj tam 😉 rušnú a prášnú máš aj Bratislavu 😉
@acernas No usudila som to z prveho pohladu na balicek prvej pomoci 😉
@acernas ved ja nič nereagujem, je to čisto vasa vec, len sa mi to zdá náročné pre tak malé dieťa, nie len cesta, ale aj to prostredie trápenie pre bábo, a co sa týka BA, tak to by som si isto nevybrala dovolenkovu destináciu s dieťaťom👎
tešíme sa na dojmy a fotky🙏
To je v poriadku veď ty nejdes ale my. tebe sa to zdá náročné nám úplne v poriadku 😉 neboj dobre sa budeme mať a pre malú to bude všetko iné len nie trápenie, to by bolo keby sme my bez nej a ona bez nás jedine 😉
@stellasweet ja takýto balíček beriem na každú dovolenku 😉
@acernas Ja taky podobny tiez. A uz roky vzdy okrem takychto veci aj sviecku,spagat a plno somarin... Zelam Vam, nech nic z balicka zachrany nepouzijete. Stanovacke zdar😉
@acernas prajem vam, nech si to krásne vychutnáte, krásnu dovolenku👏
@stellasweet Hihi ďakujeme krásne 🙂 sviečka a špagát sú fajn nápad 😉☺️
@tucniacka11 moc ďakujeme 😘😘😘
@acernas Ale Teba tipujem na vonnu sviecku 🙂
@stellasweet to si trafila veru 😉☺️☺️☺️

Vďaka za tip 😊 A kam sa chystáte na dovolenku? ☀️