Vyskusam.!!
Ja mam z balei taku limetkovu
presne tento mám, je skvelý, nedrhne veľmi a tá voňa alebo pach? Verím, že mnohým by nevyhovovala, ja ju milujem... a milujem tento píling aj kvôli "vôni", ktorá mne osobne pripomína primalex 😀 😀 nemôžem si pomôcť... resp. pach čerstvo natretej steny farbou.... Mňam! 😀 😀
Tiez odporucam 🙂
Vôna cerstvo namalovanej steny??? 😏😏😏😏 tak to potom musim vyskusat 😁😁😁👍
zaujalo,dakujem za tip... a cena aspon orientacne je?
ja odkedy som zacala pouzivat domaci robeny peeling z kavy a kokosoveho,alebo oliv.oleja ine nechcem ani vidiet...je tak uzasny,ze sa po nom citim ako po wellnese 😉
Riasy? Primalex? Jedno lepsie ako druhe! Musim vyskusat! Diky baby.
@stellasweet Mno znie to cudne😂 ale za mna spokojnost 😉
@acernas Nieee,znie to praveze velmi dobre. Ja som zatazena na vone tohoto typu😉
@stellasweet tak potom by si mohla byt spokojná 😉


Preco sa potom nekremujes?