Pouzivam su super
Fu ha tak zas mam novinku co chcem vyakusat
ja chodim do dmky len koli nim 😊
ja ich tiez pouzivam su uplne top, este pouzivam z tej istej znacky do susicky papieriky, a tiez chodim hlavne do DM prave kvoli nim 🙂 🙂 🙂
@leontttynka papieriky do susicky? To nepoznam k comu su dobre? 😃
Kolko stoja a kolko ich je? Mam tie color catcher teraz tak by som porovnala cenovo 😉
používam a odporúčam 🙂
Je ich 24 ks v balení a cena 1,95€
dnes som minula posledný ks :-/ takže zajtra som v DM ako na koni, lebo bez tejto skvelej vecičky si pranie neviem predstaviť 🙂
Uz vyskusane a spokojnost velika 😉👍
Používam aj na biele aj na farebne..veľká spokojnosť 😉
suhlasim 🙂 super vec
Su super fakt,len sa ich uz bojim pouzivat .Pozeram mam tiez taku pracku s boku a raz sa mi stalo,ze mi ten obrusok cez tu gumu presiel a zapchal mi filter ☹ Som sa vtedy zlakla,ze sa mi pracka pokazila.odvtedy sa bojim pouzivat aj ked su super 😀
Vzdy mam v zasobe 2krabicky..najsuper vec aku vymysleli a netreba extra triedit farby
Tiez ich pouzivam, skvela vec a ovela lacnejsie ako "tie" z reklamy 😎🤓🤗👗👚👕
Super kupim! Dakujem za radu
Na toto nedam dopustit ani ja..😉 moja naj naj vec z dm..😉👍
Bombastická vecička 😉🔝
@acernas na akom princípe to vlastne funguje?
Ja ich tiez ppuzivam hlavne ked idem prat nove veci, ale aj ked periem nieco biele. Bielych veci mame malicko, tak ich periem so svetlim, ale aj tak sa mi stalo, ze obcas tie biele veci chytili iny odtien 😊, tak uz sa mi to nestava.
Presne tak, suhlas, pouzivam ich uz roky a nedam na ne dopustit! Taka malickost a ako to ulahci zivot, hlavne ak periete kvoli drobcovi 3x do tyzdna! Kazdopadne ale presne ako uz bolo spomenute - treba vzdy dat pozor, ci obrusok z pracky aj vytiahnete - raz som si nevsimla, ze "zmizol" a aj u nas bol vo filtri a pracka v "errore"...nastastie to manzel hravo vyriesil 🙂 Odvtedy vzdy kontrolujem, ci ho tam nie len vlozim, ale aj vyberiem 🙂
baby na základe vašich recenzií som si to taktiež kúpila a som nadmieru spokojná, už som to odporúčala aj svokre, že aká super vec 🙂
@hanuska148 papieriky/obrúsky zachytávajú počas prania uvoľnenú farbu a nečistoty este predtým než sa zachytia do bielizne a tak účinne predchádzajú zafarbeniu a zosednutiu bielizne 😉
aj ja som pouzivala, a zapchali mi filter, tiez mi zmizla po prani a neriesila som to, az ked pracka zacala zle zmykat a vypisovala dake chyby, tak otvorime filter a tam dve utierky... ale inak dobra vec 🙂
ja odporucam aj do susicky hodit jeden papierik 🙂 llebo bezne sa mi stalo ze v pracke sa mi veci nezafarbili od seba a zo susicky som vytihla pofarbene ...no piapierik pomohol 🙂
aj ja používam ale naposledy sa mi prádlo zafarbilo aj keď som nemala v práčke žiadny nový kus oblečenie ☹
aj ja ich pouzivam a aj na biele pradlo. Do susicky vonave obrusky som prestala pouzivat ani neviem preco
Ahojte A keď už mám zafarbené nohavice aj tak mi tie obrúsky vedia pomôcť? Že budú ako.predtým?
@michell333 tak toto som veru neskúšala ale na to asi potrebuješ ten prípravok na omylom zafarbenú bielizeň nie toto
@michell333 nie v takom pripade neviem ci nieco pomoze... a papieriky uz vobec nie...
Kočky...a funguje to aj pri nových veciach ? ked chcem oprať čisto nové veci so staršími a bojím sa aby mi tie nové po prvý krát nezafarbili to staršie oblečenie ?? Ďakujem pekne 🙂
@ajkagajka, @13mamicka, @lajtmanka, @ajvy66, @leontttynka, @yasminne, @mimi321, @lenkinpark, @katka8855, @acernas, @tosaneda, @monika2101, @sislik23, @nicol898, @l_e_n_o_c_k_a, @aleangela, @grundia, @evasarlota, @lienka2407, @arnstorf, @iwanecka9, @hanuska148, @oddrobceka, @iiiwanka, @liu, @zipsy, @meatfly24, @valilienka2, @jarusik79, @memma, @drobec336, @michell333, @zebrickaa, @elis309
Zienky tesim sa ze zdielate spokojnost s tymto vyrobkom ja teda este vyskusam do susicky papieriky co tu pisete a aj na biele pradlo dakujem za info 🙂 prajem vam vsetkym krasny vikend a leti srdiecko 🙂
@acernas co sa tyka tych papierikov do susicky, to mam tiez odskusane, ale to mi pride zbytocne, kedze pouzivam avivaz. Trosku na chvilu to prevonia, alefakt len mozno par hodin. A najlepsie ked sa da vonku na slnku susit, to najkrajsie vonia.
Silvi,a aky pozivas prasok-gel pre malu praci prostr.Dakujem
Žienky..A keď sa papierik nezafarbi od prádla tak ho používate opakovane alebo iba na jedno pranie a aj keď ostane biely letí do koša..? Hmmm??
@ive3t jej chybaaaaaa pod pridaj sa k nam 😊😉 https://www.modrykonik.sk/group/8547/
@aleangela Ahoj, to s tym filtrom sa vraj moze stat vseobecne s cimkolvek malym v pracke - napr mala detska ponozka, vreckovka atd. Ak das tie obkrusky a celkovo male pradlo do sietky na pranie, nic sa nestane 🙂
@dominika_611 vidíš ja dávam vsetko do sieťky ale papierik nie takze od dnes preventívne šupnem aj ten 😊😉dakujem za radu 💙
@dominika_611 presne ja už som si kupila aj tie sieťky .😀😀😀😉
@ive3t ahoj, vzdy treba pouzit novy obrusok, po pouziti uz by tolko farby neabsorboval aj ked je skoro biely...


aj ja ich odporucam kazdemu 🙂 a aj tie biele - na biele pradlo, krasne rozžiaria biele zašednuté prádlo 🙂