@dominikakoll môžem ťa poprosiť, spýtaj sa ako a kam je dobré ukladať fotky ?
@ada2007 on má doma disk a tam všetko zálohuje. Ale či je to bezpečné. Bratovi tak kľakol disk a snažil sa zachrániť, čo sa dá. Čo viem sme sa bavili, že to aj dá na cd. Aby mal dvojité zálohovanie.
vsetky fotky a videa ti uklada na ulozisku google...ukladaci priestor ma 15GB..napr.ja tam zalohovane fotky od roku 2013 a mam este polovicu uloziska volneho...
@jarmila2010 takže to je iné úložisko ako má pamäť telefónu? Môžem mať potom fotky aj v telefóne aj v tom Google úložisku ?
@ada2007 ano,fotky mas aj v telefone a zalohuju sa ti na ulozisku...su to dve rozdielne uloziska...a aj tam si vies fotky vymazavat alebo opatovne stiahnut do trelefonu,ak si ich v nom napr.omylom vymazes
Tu v priecinku fotky si ich vsetky najdes
Rovnako sa ku nim dostanem cez ntb,kedze som cez rovnaky email prihlasena aj tu
Povymazavala som niekt.snimky,lebo tam sa uklada uplne vsetko...aj ked v telefone fotku vymazes,na ulozisku zostava,kym ju aj tam nepresunies do kosa a tak mam vacsiu cast uloziska volnu
@jarmila2010 si úžasná 😍ďakujem, hádam to budem vedieť urobiť, keď si chcem uložiť fotky s whatsappu, tiež si kliknem ktorú chcem a uložím na úložisko Google?




Nie, lebo po jednej dovolenke to mám plné. Neviem ako to funguje. Stará sa mi o to muž.