icon
4 / 4
avatar

tieto .Su presne aké potrebujem vysoke , modre , na snurovanie..Len asi budu o nieoc tazke ale nevadi..Potrebujem stabilitu nozicky..

21. okt 2015
avatar

nie su také ťažké myslím ze su fajn stabilné.

21. okt 2015
avatar

ok .Poprosim cena? dakujem..

21. okt 2015
avatar

22 eur + posta

21. okt 2015
avatar

Ok Poprosim c.u + posta ..

21. okt 2015
avatar

Posta doporucene 2 trieda list ..keby sa stratili budete vy aj ja mat doklad a nech hldaju postarky kde je balik? ale zatial mi vsetko prislo..

sticker
21. okt 2015