adenkabj
autor@janulik2008 no my už bábätko čakáme 😀
12. máj 2019
@adenkabj my sa smejeme trz že sa netrafil 🤣 na správny komín 🤣 ale Tebe gratulujem 😉
12. máj 2019
včera aj u nás v dedine lietal... ale nesadol...
13. máj 2019
u nas pristali dvaja a ja aj moja sestra sme otehotneli a rozdiel medzi synčekami je 5 dni 😆😍❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏obaja chalania a spolu sme išli do pôrodnice 🙏❤️ úplne najkrajšie ❤️
13. máj 2019

U nas tak pred 5timi rokmi? Bocian na jednom susedovom komine a bocian na komine druheho suseda ... vysledok? Sestra otehotnela 😁😁😁