Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
adona71
2. okt 2017
57 

Yves Rocher ELIXIR JEUNESSE

Ahojte, už pár dní testujem pre mňa úžasnú kozmetiku Yves Rocher. Je to kvalitná francúzska značka rastlinnej kozmetiky. Je prírodná a bez chemikálii, olejov a silikónov. Rýchlo sa vstrebáva a má aj super vôňu.

Trošku sa rozpíšem:

Detoxikačný micelárny gél 
Micelárny gél ma prekvapil svojou nádhernou vôňou a gélovou textúrou: Neštípal a odlíčil naozaj aj nános make-upu. Nepenil ako ostatné micerálky, ani neostaval na pokožke mastný film. Po večernom odličovaní moja pleť ostala rozžiarená a nemala som pocit suchosti. Tento produkt si u mňa nájde miesto aj v budúcnosti.
Expresná okysličujúca 
Tak táto maska je pre mňa TOP. Po nej som cítila naozaj vypnutie a super pocit. Najradšej by som si ju dávala každý deň. Mám zmiešanú pleť, ale neštípala ani keď som si ju omylom natrela pod oči. Tento výrobok bude u mňa v kúpelni stále.
Denná omladzujúca starostlivosť 
Tento krémik bol obyčajný krémik. Teda, ničím ma neprekvapil, ale ani mi neublížil. Ako podklad pod make up bol super, ale musela som si ho natrieť viac. Pokiaľ nemáte suchú pleť, tak je super.
Intenzívna nočná starostlivosť
Tento krémik sa podobá na denný krém. No skôr mi vyhovoval, lebo bol viac hutnejší a zanechával na mojej pleti tak trochu mastný povlak. Načo som vlastne pri nočných krémoch zvyknutá. Za mňa určite áno. Večer po odlíčení som mala pocit luxusu.
Roll on na okolie očí
Roll on tyčinka obsahuje kovové guličky. Super sa aplikuje aj na moje unavené oči. Nosila som ho v kabelke, lebo som si ho aj počas dňa aplikovala, alebo som si len tak premasírovala očné okolie. Zatiaľ prešla krátka doba, tak ťažko posúdim výsledok, ale čo sa týka aplikácie a konzistencie, som veľmi spokojná.
Som milo prekvapená kozmetikou YVES ROCHER a určite jej ostanem verná. Ďakujem, že som sa práve ja mohla zúčastniť testovania a môžem všetkým vystresovaným žienkam túto prírodnú kozmetiku odporučiť.
#test_yvesrocher2