icon
1 / 1
avatar

O boze😍😍😍

16. jan 2018
avatar

To je kysnuta?

16. jan 2018
avatar

prosiim ta,ako si robila tu naadhernu plnku? 😍

16. jan 2018
avatar

Aj ja by som poprosila recept na plnku 😊

16. jan 2018
avatar

Ja cely recept aj s plnkou..dakujem.

16. jan 2018
avatar

Vcera som robila.ale recept som si vymyslela viac menej. Zisiel by sa ozajstny recept.prosim si.

16. jan 2018
avatar

Aj ja by som poprosila

16. jan 2018
avatar

Jooooj mňam 🍽🍽🍽

16. jan 2018
avatar

Mnaam

16. jan 2018
avatar

cesto som si spravila svoj recept a je fenomenálny a to 1kg múka hl., 1 droždie, 1 celý kypr.prasok, 3pl rozpustené maslo, 3pl cukor, štipka soľ, 2,5dcl mlieko, zvyšok teplá voda. vypracujeme cesto. nezľaknite sa, je hutnejsie ako klasické. nechám 30min podkysnut,. cesto rozdelíme na bochníky. rozvaľkáme buchnik, natriem rozpusteným palmarinom poriadne, posypem obyc.kakaom, grankom,trošku kryštál.cukor a pokvapkáme zase rozpust.palmarinom. konce pozahynam, aby plnka nevytiekla, pritlačíme a zvynieme. potrieme žĺtkom a peciem podľa veľkosti pekne dozlatista. vyberiem a horúce potriem poriadne teplým mliekom, v ktorom rozpustíme vanilkový cukor. to sposoby, že je závin makkucky a nie je suchý.. a potom už len dobrú chuť prajem 😀 ak niekto vyskúša, dajte vedieť ako to dopadlo. ja už iný závin ani nerobím.este zvyknem plniť tvarohom či hrozienkami

16. jan 2018
avatar

@adriana36 ďakujem 😃

16. jan 2018
avatar

nemáte zač, nech sa vydarí 😉

16. jan 2018
avatar

Juj, ale sa mi slinky hromadia, ako som si ho dala priblizit. rychlo prec 😝

16. jan 2018
avatar

Vyzera luxusne

16. jan 2018
avatar

To z toho 1kg muky, tie 3 kusy?

16. jan 2018
avatar

nie, to bolo zhruba 600g

16. jan 2018
avatar

baby zabudla som napísať že ešte nechám na plechu podkysnúť cca 15 min.

16. jan 2018
avatar

Pudingos?

16. jan 2018
avatar

nie, klasika 😊 kakao+Granko+maslo

16. jan 2018
avatar

@adriana36 tá plnka nemôže byť aj do štrúdľa?

17. jan 2018
avatar

@kvet1 podľa mňa môže kľudne, ja ju dávam vsade

17. jan 2018
avatar

Prosím na koľko pecies ?? 189??

17. jan 2018
avatar
17. jan 2018
avatar

180*

17. jan 2018
avatar

@adriana36 ďakujem 🙂 idem hádam vyskúšať 🙂

17. jan 2018
avatar

@michaela1109 tak držím palce nech sa vydarí 😀

17. jan 2018
avatar

@adriana36 no mne sa 90% nepodarí Haha tak že uvidíme no cesto mám hotové ale naozaj mi ostalo nejaké hutne😁😁😁 dúfam že to je dobre či hahah

17. jan 2018
avatar

@adriana36 nejde tam veľa vody ? Ja som dala trošičku

17. jan 2018
avatar

Tak prvý krát v živote pečene 😂😂😂😂😂 no jedna troska krivá nevadí 😂

17. jan 2018
avatar

@michaela1109 ale vizeraju krásne 😉😊

17. jan 2018
avatar

@adriana36 snaha bola a ďakujem za recept sú naozaj famózne 😍

17. jan 2018
avatar

Su vynikajuce. Dakujem za recept. To je presne to co som hladala. Len palmarin som zamenila za maslo. Perfektne a to cesto je ako oblacik 🙂

17. jan 2018
avatar

@alex2201 aj ja som dala maslo 🙂 nemala som palmarin😂

17. jan 2018
avatar

@michaela1109 ja take nekupujem 🙈 za kokosak menim ak je v recepte

17. jan 2018
avatar

@alex2201 ja to tiež nekupujem. (Palmarin) ale ani kokosak😂

17. jan 2018
avatar

tak som rada že sa podarilo a chutilo....ja som maslo nemala, ráno sme zjedli k vianocke 😊😊😏 a nechcelo sa mi do obchodu ale aspoň som zistila že palmarin tomu neublíži 😁😁

17. jan 2018
avatar

@alex2201 niekedy sa mi moje vymyslené a upravené recepty vydaria 😀😀

17. jan 2018
avatar

@michaela1109 ja dám to mlieko a potom ozaj už podľa oka pridám vodu ak sa mi zdá, že to bolo málo 😁😊

17. jan 2018
avatar

bola som strážiť synovca tak som jednu vzala k nim a švagor spracoval celú sám a ségra stihla spapat aspoň konček 😁😁

17. jan 2018
avatar

@adriana36 naozaj sú fajn. Len nabudúce musím dať viac granka a kakaa😁

17. jan 2018
avatar

@adriana36 uz caka na deticky. Muz jednu celu sezral vecer a ja ze maminka dnes pride, budete mat v piatok na ranajky prd. Ani pre kolegov neostalo 🙂

18. jan 2018
avatar

@alex2201 vizera úžasne. ...robím si len chute 😁😁

18. jan 2018
avatar

@michaela1109 ja na kg múky zvyknem minút celé kakao, a riadne riadne zasypem aj grankom..kúpim v Lidl to lacnejšie a už sa sype a sype 😀 a keď sa poriadne pokvapka tým maslom a až potom zvynie, plnka je pekne krémová a vláčna, nesype sa

18. jan 2018
avatar

@adriana36 dalsia varka 🙈

18. jan 2018