icon
42 / 52
Kávovoorechovorumový krém
avatar

1 dl mlieka, 1,5 dl vody, 3 lyžice instantnej kavy( Nesca, Velvetka, alebo hocijaka ina), 150 gramov cukru, vanilkovy cukor - davam od oka🙂)) 3 lyzice polohrubej muky - toto vsetko uvarit na hustu kasu a nechat vychladnut. 200 gramov masla vyslahat, pridat postupne vzniknutu kavovu kasu, pridat mlete orechy, davam obvykle tak tri plne lyzice, trochu rumu a znova vyslahat.

19. apr 2014
avatar

jejda, to znie super, mnam 😝

19. apr 2014
avatar

@zeleny_cajik jedina maslova plnka, za ktorou sa idem zabit🙂)))))

19. apr 2014
avatar

Mňam, túto plnku zbožňujem, mám rada kávové zákusky.

19. apr 2014
avatar

@hyta nemam rada maslove plnky, ale tuto mozem🙂))

19. apr 2014
avatar

vyskusam 🙂

27. apr 2014
avatar

@gelinka75 neoľutuješ🙂

27. apr 2014
avatar

@aduskatt hodi sa to do orechovej torty? lebo idem robit a plnku nechali na mna a uz mam po krk cokoladovej

27. apr 2014
avatar

@gelinka75 jednoznacne ano🙂)) kedze aj v plnke su orechy🙂

27. apr 2014
avatar

@aduskatt idem robit dnes tvoju plnku a nie je to malo na 2 x plnenie? len 2,5 dcl vody a mlieka

29. apr 2014
avatar

@gelinka75 na 24ku priemer robim jeden a pol davky

29. apr 2014
avatar

@aduskatt ok a kavu davas velke lyzice vsak?

29. apr 2014
avatar

@gelinka75 bud tak, alebo tri male ale kopcoviteeee

29. apr 2014
avatar

Myslis tuto?

19. okt 2015
avatar

@monika1313 jj, túto🙂

19. okt 2015
avatar

@aduskatt kolko orechov pridavas? Ci tak od oka?

5. júl 2016
avatar

Uz som nasla 😊

5. júl 2016
avatar

Prosim,vedeli by ste mi dať rcpt na korpus,co robíte vy?

23. sep 2016
avatar

@barrborka v receptoch určite je, treba nájsť🙂

23. sep 2016
avatar

Idem sa vas opýtať..tento vikend som robila tuto kavovu plnku...len ako som pridala orechy..tak sa mi troška zrazila....keď som tortu jedla..bolo vidieť ,že je zrazena..trosk redsia..ma byť taka? Alebo som nieco urobila zle....robila som ju len pre nas na doma..ale tento vikend by som ju chcela urobit do svadobnej...dakujem

11. júl 2017
avatar

Chuťovo bola vynikajuca..vsetci si ju chvalili...🙂

11. júl 2017
avatar

@jakubjakovae ja som ju nemala riedku nikdy, nestalo sa mi, že by sa zrazila...........

11. júl 2017
avatar

mozem sa spytat robili ste niekto taku plnku aj bezlepkovu? a maslo sa da pouzivate cerstve alebo skor palmarin uvazujem nad touto plnkou pretoze chcu nejaku orechovu

14. okt 2019
avatar

@mafina1704 zásadne maslo, žiadne stužené tuky ako Hera, palmarín a podobne som nikdy nepoužila. Bezlepková by nemala byť problém pri použití bezlepkovej múky,alebo miesto múky puding

14. okt 2019
avatar

ok dakujem skusim aj s pudingom

15. okt 2019