Čokoládový korpus
Dakujeeeeeem
14. sep 2015
aduskatt
autor@vladkaluckalukas za máličko.-)
14. sep 2015
A cely PRDOPEC?
14. sep 2015
aduskatt
autorna 250 gramov ide obvykle polovica🙂)))
ďakujem, asi to chcelo spresnenie, tak už sme o tom podiskutovali, hádam si to nájdu pečeniachtivé devy🙂)
14. sep 2015
Ja nevazim...tak nemam tusaka. Lyzickujem 😉 vdaka.
14. sep 2015
aduskatt
autor@vladkaluckalukas na pol kila múky sa dáva jeden PDP
14. sep 2015

100 gramov čokolády - kvalitnej, žiadne tie blbé tukové zmesi, rozlámete do hrnca, podlejete 100 ml vody, necháte rozpustiť, pridáte 6 žĺtkov, 100 ml oleja, 240 gramov cukru, vyšľaháte, do toho pomaly prisypete 250 gramov múky s PDP a na záver opatrne vmiešate sneh z bielkov. To je množstvo na tortovnicu s priemerom 24 cm na dve prekrojenia, Pečiem to na 150 stupňov tak hodinku, ale samozrejme vždy platí, že treba brať do úvahy vlastnú rúru