icon
11 / 52
Rafaello plnka
avatar

Jedno maslo 250 g vymiešam s 1 nevareným Salkom , pridám vychladnutý vanilkový puding 2 sáčky v 500 ml mlieka a 5 polievkových lyžíc strúhaného kokosu.

20. máj 2015
avatar

Vypada to dobre, mnam, chcela by som sa opytat ci je toho kremu dost co sa tyka mnozstva 🙂

31. máj 2015
avatar

@jarka6 dosť na čo?😀

31. máj 2015
avatar

no na tortu 🙂 na aky rozmer to je dostacujuce mnozstvo 🙂

1. jún 2015
avatar

@jarka6 podľa množstva surovín to máš tak 1100-1200 gramov, takže už podľa toho, koľko si zvyknutá dávať, mne toto množstvo stačí na okrúhlu 28ku

1. jún 2015
avatar

Dakujem 🙂

1. jún 2015
avatar

Prosim ta k akemu korpusu robievas tuto plnku?vdaka

2. jún 2015
avatar

@ivanadud to je jedno🙂 striedam, pokojne aj čoko, alebo klasiku

2. jún 2015
avatar

Ahoj,mam este otazocku,cim prelievas torticku pri tejto plnke? Korpus som skusala podla tvojho rceptu vsetko miesat spolu a vypada mnam🙂 dakujem 🙂

11. jún 2015
avatar

@jarka6 podľa toho, aké ovocie ide k nej

11. jún 2015
avatar

Ake ovocie by sa hodilo k tejto plnke prosim ta?mohol by byt aj ananas?

14. aug 2015
avatar

@monika1313 jasné, kokos a ananás je TOP😀

14. aug 2015
avatar

Mozem pouzit tuto plnku a nanu dat cokoladu namiesto dzemu a ovocia?

27. aug 2015
avatar

@norika1990 čo len chceš🙂

27. aug 2015
avatar

@aduskatt alebo porad co take ojrem ovocia a dzemu???

27. aug 2015
avatar

@norika1990 no neviem, čo okrem ovocia, džemu, alebo inej pln ky do torty dať.........nemám nápad🙂

27. aug 2015
avatar

@aduskatt spravim taku coko polevu ako nutela 🙂

27. aug 2015
avatar

@aduskatt mandleeeee tam zamiesam 🙂

27. aug 2015
avatar

Prosím a v tejto plnke ten kokos len primiešaš či ho varíš v tom pudingu?

26. okt 2015
avatar

@lululka555 primiešam

26. okt 2015
avatar

@aduskatt ahoj chcem na vykend pre nas robiť tu plnku ale bez kokosu na to ovocie maslo je izbovej teploty nezrazí sa to mam obavu, nie som až taká pekárka je to dosť tuhé a ešte tuším niekde som čítala že robia iba 3 dcl mlieka a 1 zlaty klas radšej si overím ako keby sa mi mala liať plnka velmi pekne dakujem za odpoved

18. feb 2016
avatar

3 deci mlieka a 1 klas je redsie ako dva do pol litra

18. feb 2016
avatar

prosím ťa ak nemám to salko môžem to spraviť bez toho bude to mať aj tak takú chuť? čo sa stane ak bude bez?

25. okt 2017
avatar

@wew rozhodne to nebude mať takú chuť, to sladené mlieko tomu bude chýbať. Stať sa nestane nič, len teda chuť bude iná a budeš to mať tuhšie a menej ako keby si to robila so salkom

25. okt 2017
avatar

@aduskatt dakujem ...

25. okt 2017
avatar

To by bolo fakt zle bez toho salka no uvidim lebo sa mi zapacila aj vasa kavovoorechova plnka

25. okt 2017
avatar

@wew tak tá kávovoorechová je famózna.-)

25. okt 2017
avatar

tak potom spravím určite tu .. 🙂 dakujem

25. okt 2017