Višňová plnka
prosím Ta aký si mala kompot myslím množstvo,lebo ja chcem z polovič dávky robiť tak aby toho vela nebolo dakujem pekne
3. nov 2015
prosím Ta aký si mala kompot myslím množstvo,lebo ja chcem z polovič dávky robiť tak aby toho vela nebolo dakujem pekne
500 gramov tvarohu, 250 ml smotany na šľahanie, višňový kompót aj so šťavou( samozrejme vykôstkované višne) hodíme do misy, dobre prešľaháme a pridáme 2 Vanilkové CremeOlé, alebo stužovač za studena. Je možné ho pripraviť podľa návodu, ja ho ale robím tak, že si v miske pripravím podľa návodu a množstva pripravenej plnky a rovno to vlejem do plnky, nedávam zvlášť plnku do stužovača a následne naspäť