Vanilkový extrakt
@aduskatt prosim ta a po tom case sa to cedi do cistej nadoby alebo ostava stale v tej istej? Aj potom sa to skladuje v chladnice? Dakujem
31. mar 2016
aduskatt
autor@kacicka248 ja to nechávam v chladničke v tej istej nádobe, ale ak chceš môžeš to scediť
31. mar 2016
@aduskatt dakujem
31. mar 2016
Ako dlho sa moze takto v chladnicke skladovat a kde vsade sa pouziva
31. mar 2016
Dakujem
31. mar 2016

Do cca 3 dl fľaše dať 3-5 luskov Vanilky Bourbon, zaliať vodkou, zavrieť, dať do chladničky na 6-8 týždňov.