icon
2 / 46
avatar

jeej takéto hopsadielko máme super vec..🙂)

22. jan 2012
avatar

ak by mal on niekto záujem ozvite sa mi

26. okt 2012
avatar

dobry den.ja by som mala o neho zaujem...je pouzivany alebo cisto novy??a kolko stoji.napiste mi prosim na mail k.knizatova@gmail.com

26. okt 2012
avatar

@kikuska88 ja ho nepredávam, ale @mimiss ho ponúka tak kontaktuj ju.

27. okt 2012