
29 / 46
ajkaslniecko
autor@monhla hádam na to niekedy natrafím ...
18. okt 2012
Mávajú to aj v akcii a nieje to až také drahé na to že je to z "dreva". Neterka to má - sú tam až traja medvedíci 😀
18. okt 2012

@monhla hádam na to niekedy natrafím ...
Mávajú to aj v akcii a nieje to až také drahé na to že je to z "dreva". Neterka to má - sú tam až traja medvedíci 😀
Toto mávajú v Lidli. Tiež to plánujem kúpiť.