Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
aksal1
4. dec 2016
64 

Test Interpharm

Ahojte, toto sú moje názory a skúsenosti s výrobkami, ktoré nám zadovážila firma Interpharm, za čo jej srdečne ďakujem.

PRODUKTY ZNAČKY HELIA – D

Toto sú výrobky pre ženy po pôrode. Akože 9 z 10 sa sťažujú na vypadávanie vlasov. Ja som to nepocítila mne padali vlasy odjakživa. Jemne, riedke. Už dlho skúšam podobné výrobky na podporu vlasov. Mala som jednu obúbenú značku ale po pôrode ju moje vlasy nezniesli, preto som sa prihlasila aj do tohto testovania.

Helia-D Regenero Posilňujúci šampón 250ml

Po zmene šampónu, značky a druhu, aspoň u mňa, príde svrbenie hlavy. Skúšala som ďalej. Po zvyknutí, už na druhý krát, vlasy ostali v normálnom nemastnom stave a pokožka v nesvrbivom stave minimálne 4 dni. Šampón je na pohľad priesvitný zelenkavo žltý na čo som zvyknutá u bylinkových šampónoch. Nepení, pokiaľ ho nedáte viac, ale to nie je potrebné, treba si len zvyknúť. Ja tieto bylinkové šampóny nechávam chvíľu na hlave pôsobiť poradila mi to jedna kaderníčka. Po šampóne boli vlasy nerozčesateľné, ale predpokladám, že to je tým, že tam nie sú silikóny ako u bežných šampónov, zaobstarám si aj posilňujúci kondicionér a bude to ok.  Cena prijateľná na takýto druh šampónu.

Helia-D Regenero Esencia proti vypadávaniu vlasov 75 ml

Tá pumpička je super. Mám doma niekoľko vodičiek aj s aplikátorom, ale akosi upadli do zabudnutia. Toto by som povedala, že sa nanášalo samo. Cena teda dosť vysoká, 11€, ale po mesiaci denno denného niekoľko násobného nanášania je tam podľa môjho odhadu asi polovica. Dávala som si tak 5 strekov na 1 krát. Padanie sa mi nezastavilo, ale úplne zminimalizovalo.

Helia-D sérum na ošetrenie končekov

Ten mi prišiel už asi o štvrtku prázdnejší na koľko bol asi povolený uzáver, čiže neviem poriadne povedať,koľko som ho minula,ale veľa nie. Ostalo mi viac na rukách ako vo vlasoch. Nanáša sa na ručníkom osušené vlasy, čiže aj vďaka šampónu u mňa vydrží dlho. Nanáša sa nie len na konce ale aj na vlasy, na moje vlasy dlhšie od ramien som potrebovala viac ako dve odporúčané stlačenia.  Cena 5,9€. Končeky mám stále rozštiepené.

Medi Denný krém z Mŕtveho mora 50g

Krém s obsahom minerálnych látok z Mŕtveho mora má výrazné hydratačné a regeneračné účinky

Vôňa nádherná, vpije sa, nezanecháva mastnú pokožku, skúšali sme ho ja aj mama a obidve máme veľmi citlivú pokožku a po nanesení neostala začervenaná. Čiže žiadna reakcia, čo som prekvapená na koľko mam doma niekoľko krémov na citlivú pokožku a bol s nimi problém. Zo začiatku som si ho dávala aj večer  ale na koľko je to denný krém tak už len ráno, no musim zabezpečiť nočný krém z tejto rady. Tak isto mám zmiešanú pokožku a na moje prekvapenie na mastnejšej T zóne sa nerobili pupíky ako to zvykne byť. Za mňa a moju mamku veľmi dobré.

Microlife NC 150 čelový bezkontaktný teplomer

Úžasný. Zo začiatku som bola skeptická, lebo som počula veeela zlých recenzií na tieto teplomery rôznych značiek. Preto som ho aj nekupovala. Ale ak človek dodrží pár zásad a naučí sa s tým merať, čo nie je nič zložité, ocení ho. Cena nie je až tak vysoká 39€. Záruka je ale päť rokov, čo vydrží v pohode aj dve tri deti a to si myslím, že pokiaľ je niekto schopný dať takúto záruku, tak si stojí za svojím výrobkom a je naozaj kvalitný. Pri každom zapnutí sa sám otestuje, čo zaručuje funkčnosť. Merala som teplotu za každým tri krát a teda rozdiel v meraniach bol 0,1 stupňa. Porovnanie s klasickým meraním do dupky bolo tiež v rozmedzí 0,1 stupňa.

Flexitol Balzam na ruky

Na tento krém som sa najviac tešila, lebo som ho naozaj otestovala na plno. To čo sa dialo teraz s mojimi rukami to nebolo nikdy. Nič nepomáhalo. Už chvíľu po namastení boli ruky suché, nemohla som ani plienku chytiť, čo som ich mala drapľavé. Ach, už na to nechcem myslieť a ani nemusím vďaka tomuto krému. Nečakala som také zázraky, aké sa udiali. Testovali ho aj moji rodičia. Môj otec večne rieši kadejaké  krémy na ruky, čo ich ma od práce zničené a tento si veľmi pochvaľoval. Mamka tak , denne si ruky máča vo vode, takže ocenila. Akurát ho neskúšali dlho, lebo už došiel. Čiže balenie vydrží tak mesiac, ale intenzívneho používania. Je ho bežne dostať  v rôznych nákupných sieťach, cena 4,2€.

Flexitol Hydratačná pena na nohy

Taktiež výborné výsledky. Keďže som diabetik, oceňujem túto penu aj z pohľadu chronicky chorého človeka a odporúčam mojim chorým kolegom. Zo začiatku som ho používala pravidelne ráno a večer no po zlepšení som  ho nanášala už len večer po osprchovaní. Dlho som nevidela také výsledky. Vždy mi niečo chýbalo. Táto pena sa prekvapivo dobre nanáša, vsiakla, nie sú od nej mastné nohy, ale za to perfektne hydratuje. Výsledky vidieť ihneď, ale treba to samozrejme používať dlhšie. Cena 7,8€. Po mesiaci užívania cítiť, že je vo fľaštičke ešte dosť.

Dr. Brown's Dojčenská fľaša Standard

Koliky, grckanie, grgania už dnes trápi asi každé malinké bábätko.  Veru aj nás to trápilo ešte do nedávna. Počula som veľa pozitívnych reakcií na túto fľašku, ale stále som tomu akosi nedôverovala. Keď sme ju rozbalili, prekvapil ma prepracovaný systém, proti grckaniu. Skúsili sme piť s tým, no to som malého asi hodinu naháňala, nakoľko nevedel chytiť cumlík, je zvyknutý na ploský.  Fľaša je umelá a pravdupovediac príde mi ako  už niekoľko krát vyváraná, taký zašlý plast. Ja teda používam sklenené a čo som pozerala, tak ich majú tiež v ponuke a keď sa náhodou bojíte rozbitia, našla som u nich také milučké chrániče na fľašu.

Záver? Nenašla som k tomu iné cumlíky tejto značky, takže  môj ju odmietol. Ešte tak na čajík, ale to som nechcela používať s tým antigrgajúcim systémom a bez toho to tielko. Zarábanie mlieka do toho bolo nekomfortné, na koľko som zvyknutá na širšie hrdlo. Ocenila by som, ak by boli dostupne aj iné tvary cumľov tejto značky, nie každé dieťa vie chytiť tento typ.

AALong4Lashes Dvojfázový odstraňovač očného mejkapu s biotínom

Odporúčam, špirála zmytá na asi tretí ťah tampónikom. Neštípal  ma a ani oči neostali  začervenané. 

AA Prestige maska na spevnenie a vyhladenie vrások a maska

Jedna maska sa dá dať na dva krát. Po prvom použití aj moja nevráskavá pokožka bola taká napnutá. Zaujímavé. Nepoužívala som takéto masky, veď som ešte mladá. Ale určite zabezpečím  do budúcna a aj pre mamku, ta si pochvaľovala. Obsahuje vitamín E, čo pôsobí proti predčasnému starnutiu pokožky.  V pléne žien sú tieto masky pochvaľované.

Cenovo od 1,7€

AA Prestige maska na upokojenie pleti

Po nanesení tejto masky ma tvár  zo začiatku štípala, po chvíli to prešlo, dala som si na prvý krát celú masku, ale nenechala som ju vpiť, zotrela som ju, keďže mám sklon k mastnej Tzóne. Po zobudeni bola moja pleť ako keby vybielená. Maska totiž obsahuje zložky, ktoré upokojujú podráždenú pokožku. Maska zlepšuje tón pleti  a redukuje začervenanie. Presne pre mňa!  Ostávam verná. Cena od 1,7€

Dr.HOJ ZAPAR-HOJ

Tradičný krém na ošetrenie podráždenej a zaparenej kože s konopným olejom

Aj napriek tomu, že sa odporúča pre deti od 3 rokov a dospelých, vyskúšala som na dupku môjho chlapca, žiaľ, nechcela som ju riešiť týždeň, preto som po 3 dňoch prešla na náš pôvodný krém. Nám vôbec nesadol.

Dr.HOJ VETRO-HOJ

Tradičná masť na jemnú masáž bruška s kokosovým olejom

Opäť, pre deti od 3 rokov. Na koľko bruško trápi skôr malé deti je na zvážení rodičov, či to použijú. Nemajú žiadne testy pre deti, takže asi skôr nie. My sme to nepoužili.

Dr.HOJ VAPO-HOJ Tradičný balzam Obklad na hrudník s marhuľovým olejom

Tento hoj som použila ja, keď sme boli chorí, má to príjemnú  mentolovú vôňu, to som cítila už pri konci, keď mi končila nádcha, ale že by mi nejako uvoľnila dýchacie cesty, či polepšilo sa mi po nej nemôžem povedať.

France Lait -France Lait 2 následná mliečna dojčenská výživa

France Lait 3 Mliečna výživa pre malé deti                 

Použili sme číslo 2. Viečko sa mi otváralo nekomfortne, vrch mi ostal v ruke a musela som to násilím otvoriť. Najprv som myslela, že tam nie je  dávkovač, a tak som si zobrala našu odmerku až potom som zistila, že je vo vnútri zaborená. Chuť, ale vynahradila všetko. Konečne mlieko, ktoré nechutí a nevonia  ako lepidlo.  Pamätám sa, že ho ešte môj brat pil pred 16 rokmi. Žiadne iné mlieko mu nesadlo. Nám tiež chutilo a malý po ňom ani raz negrckal. Akurát je menšie balenie ako som zvyknutá, skôr sa minulo. Cena je super. Od 6 euro za balenie. My sme dokončili staré zásoby a prechádzame na toto.

Elmex Detská zubná pasta

Pastu sme podarovali našej zubatej kamoške, nakoľko my síce máme 9 mesiacov, ale zuby v nedohľadne. Trošku som dúfala, že nám ich pasta privolá, ale nič.. Naša kamoška Alžbetka bola s pastou veľmi spokojná. Elmex je značka, ktorú v rodinu používame a moje kroky pri prvých zúbkoch by viedli teda k niečomu tejto značky. Mamička Alžbetky odkazuje, že konečne pasta, ktorá vonia aj za klasickou dospeláckou mentolovou pastou. Síce je sladká, ale nie až tak. Alžbetka odkazuje, že túúúú s myšooooou J aspoň, tak si ju pýta.

Obsah pasty je viac ako vhodný pre detské zúbky a snaží sa, aby strata prvého chrupu nebola až taká bolestivá a mliečne zúbky vydržali čo možno najdlhšie.  Cena pri použití pasty o veľkosti malého hrášku na jedno umytie je viac ako prívetivá. Odporúčame.

Kawar -Kawar Kúpeľová soľ z Mŕtveho mora

Kawar Mydlo s obsahom soli z Mŕtveho mora

Toto je dvojka, ktorú sme používali spolu, takže budem spolu aj hodnotiť. Používal ju teda môj manžel na psoriázu. Kúpeľ som si dala aj ja samozrejme a môžem povedať, že to bolo uvoľnenie pre moju pokožku. Zaujímavo sa zjemnila.  Manželovi sa to používanie páčilo, na koľko to nemá nejakú sýtu  vôňu, ináč by to nevyskúšal. Ako som spomínala, ma silnú psoriázu, ale neznáša používanie rôznych tých mastičiek. Mydlo používal na celé telo. Psoriáza sa zlepšila. Na Vianoce už mám pre ňho navyberané ďalšie produkty. Odporúčam.

Bübchen Calendula nechtíkové telové mlieko

Do teraz sme používali olej. Mliečko prišlo vhod, na koľko malý musí nosiť prilbičku a teda olej by sa veľmi dlho vsiakal. Toto mliečko sa dobre vstrebáva. Nechtík ma hojace účinky, čo som ocenila vtedy, keď sa malému z čuchala kožtička od novej prilbičky. Trochu som váhala, či mu to tým namastiť.  Ale nechtík ma presvedčil. Na druhý deň to mal o poznanie lepšie, i keď mal prilbičku stále na tom mieste. Doktorka nás pochválila a my ďakujeme Bübchen.  Vôňa je nevtieravá. Ostávame verní.

Bübchen Umývací a sprchovací krém Classic

Úžasná vôňa. Možno až trošku silná pre menšie bábätká.  Balenie trošku nekomfortné, na koľko ak jednou rukou držíte dieťa, druhou treba otvoriť, nadávkovať a zatvoriť lebo ináč sa fľaška nedá položiť.   Na koniec som to dávala miesto peny do kúpeľa. Pri tomto by som povedala, že už netreba vôbec použiť telové mlieko ani olejček koža je úplne vláčna. Určite odporúčam.

Bübchen Baby kúpeľ

Oproti klasickému šampónu sa mi toto používalo lepšie. Dala som to do kúpeľa a uz som nič neriešila. Za mesiac sme minuli celý, ale to kúpeme každý deň. Odporúčam.

Bübchen Ošetrujúci kozmetický krém

Krémik veľmi vhodný aj v toto počasie a to nie len na tváričku ale aj ručičky.  Natierali sme  pred tým, než sme išli von. Dobre sa rozotiera, ľahko sa vstrebe. Po mesiaci užívania a to chodíme von dva krát denne je  asi trištvrte balenia.

Všetky tieto výrobky odporúčam, nebola žiadna alergická ani iná reakcia, všetky sú testované, dermatologicky potvrdená znášanlivosť a odporúčané aj odborníkmi.

Tak to by bolo všetko, zaujímavý mesiac, ďakujeme za možnosť testovať. Odporúčam všetkým  mamičkám sa zapojiť. Spoločnosti Interpharm  ďakujem za kvalitné výrobky a držím palce v ďaľšom výbere obchodných partnerov.

#test_interpharm