
1 / 244
tak toto by som nenazvala amaterskym vytvorom.. krasne..
7. feb 2014
Uplne dokonala ... uzasna nadherna
9. feb 2014
Nádherná, takúto sikovnost fakt obdivujem.
9. feb 2014
krasna
14. feb 2014
úžasná
10. mar 2014
krasna, robite aj na zakazku? dakujem
25. máj 2014
aha 🙂 takze len rodine, ze? skoda, ja som len chcela ze ak bude mat moj matko narodeninky tak by som chcela pre neho torticku. aj tak neviem odkial ste, ak by ste boli okolie Ba alebo tT, tak ste nas clovek 🙂
25. máj 2014
dobry den chcem sa spytat, syn bude mat buduci tzyden narodeniny dala by sa u vas objednat orticka? odkial ste prosim? dakujem
15. okt 2014
akzuzs
autorKNM
15. okt 2014
tá je krásna