icon
1 / 244
avatar

tá je krásna

28. dec 2013
avatar

tak toto by som nenazvala amaterskym vytvorom.. krasne..

7. feb 2014
avatar

Uplne dokonala ... uzasna nadherna

9. feb 2014
avatar

Nádherná, takúto sikovnost fakt obdivujem.

9. feb 2014
avatar
14. feb 2014
avatar

úžasná

10. mar 2014
avatar

krasna, robite aj na zakazku? dakujem

25. máj 2014
avatar
akzuzs
autor

@fuzinko ďakujem a áno na zákazku a pre rodinu

25. máj 2014
avatar

aha 🙂 takze len rodine, ze? skoda, ja som len chcela ze ak bude mat moj matko narodeninky tak by som chcela pre neho torticku. aj tak neviem odkial ste, ak by ste boli okolie Ba alebo tT, tak ste nas clovek 🙂

25. máj 2014
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

dobry den chcem sa spytat, syn bude mat buduci tzyden narodeniny dala by sa u vas objednat orticka? odkial ste prosim? dakujem

15. okt 2014
avatar
akzuzs
autor

KNM

15. okt 2014