...nie na darmo je napisane ; bratia a sestry...
22. jan 2026
@bambulalala
...nie na darmo je napisane ; bratia a sestry...
@bambulalala naša profesorka na predmete z dejín, nám povedala: Všetci sa stretneme raz v jednej posteli. Asi je to pravda. 🙂
25. jan 2026
Ja tiež mam vypracovaný rodokmeň tiež cca do roku 1700. Manžel do cca 1640 a teda takáto situácia nám nastala v rodokmeni viackrát 😀 hlavne keď išlo o male dediny, to je dost častá situacia
25. jan 2026
@btus
@bambulalala naša profesorka na predmete z dejín, nám povedala: Všetci sa stretneme raz v jednej posteli. Asi je to pravda. 🙂
@btus to spieva Robo Grigorov 😀
25. jan 2026

Robim si rodokmen, v tom nasom som zaznamenala zatial 2 taketo pripady (v rodokmeni som niekde na zaciatku 18. storocia a tieto pripady sa oba stali v 20. storoci)