Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

Koľko stupňov máte v starších domoch? Prikurujete ešte?
Prosim vas,kolko mate stupnov v starsich rodinnych domoch,alebo prikurujete este?

Aká je najlepšia farba na tmavé špáry?
Prosim vas,je neaka dobra farba na špary?potrebujem zafarbit bledosede na uplne tmave spary..neake skusenosti? Je to vonkajsia dlazba,dakujem

Ako ohlásiť drobnú stavbu na obecnom úrade?
Dobry vecer,prosim vas akym sposobom nahlasujete na obecnom urade postavenie pristresku na dvore?su k tomu treba neake dokumenty?