nakrcnik pre Jakubka :)
prosím čo je to za priadzu? dík
9. okt 2015
To je reliefny stlpik kolko si dala ociek dakujeeeeem ... krasny je 🙂
9. okt 2015
alysea
autor@eminka2510 zadny reliefny a polodlhe stlpiky a urobila som 90 ociek velmi volne.je to pre 2 rocne dietatko
10. okt 2015
@alysea dakujeeeem ;)
10. okt 2015

@caoli