
Klimatizácia Naitec
Máte niekto klimatizáciu Naitec? Ste spokojní? Ďakujem

Skúsenosti a názory na základnú školu Holičská 50
Ahojte všetci. Prosím tí ktorým chodia deti na túto základnú školu,viete mi o nej napísať?Aká to je škola,učitelky,riaditeĺka a celkovo vaše skúsenosti?ďakujem krásne a prajem pekný deň.🙂