icon
3 / 361
avatar

@amartina24 odkial mate prosim ten stojan na saty? dakujem krasne

2. jún 2019
avatar

@ivikbloom ešte ho nemám. Chcela som ho objednať, ale neskor som si všimla ze je vysoký len cca 150cm

2. jún 2019
avatar

@amartina24 a aj sa mozem spytat, kde ste ho nasli?

2. jún 2019
avatar

@ivikbloom sv kus pozriet na stránku detsképostielky.sk ale nie som si istá. Stiahla som si len obrazok

2. jún 2019
avatar

Toto je krásny doplnok do detskej izbičky, ja ho mam z Tedi tuším za 10e

27. feb 2020
avatar

@ladymaccbeth ano krasny je. Len ja tedi nemam blizko svojho mesta a stojan sim kupila za 40€🙈

27. feb 2020