Dve známe, kaderníčky ich maju a ze su naprd. Ze strašne ťahajú vlasy. A vytrhavaju
17. nov 2019
amartina24
autor@lubica285 hm....skoda....
17. nov 2019
Dve známe, kaderníčky ich maju a ze su naprd. Ze strašne ťahajú vlasy. A vytrhavaju
@lubica285 hm....skoda....
Ja tiež zhanamdajaku 🤷♀️