Krasne meno 🙂 i ked na mne sa nepaci 🙂 ale super ze aj "ine" meno 🙂
30. okt 2014
gratulujem k dcérke a prajem vám obom dievčatá veľa zdravia 🙂
30. okt 2014
jeej náhodne som našla tento príspevok 🙂 nám sa Mária narodila 14.10.2014 🙂
8. jan 2015
amora88
autor@stastna8682 to je milé lebo môj pôvodný termín bol 14.10. 🙂
10. jan 2015

blahozelam k babatku aj ku krasnemu menu 🙂