icon
6 / 52
avatar

aj ja som si robila na stromček pierkové gule 🙂

9. dec 2013
avatar

a nemozem sa spytat ako ste to robili?su fakt prekrasne 🙂

15. dec 2013
avatar
andy210
autor

na polyester. gule ponalepujem pštrosie pierka s tav. pištolou a potom už len ozdobím, jednoduché 🙂

15. dec 2013
avatar

su krasne,aj predavas? 🙂

15. dec 2013
avatar
andy210
autor

tento rok určite nie, to som len tak skúšala a celkom sa vydarili 🙂

15. dec 2013