icon
24 / 52
avatar

nádherné gule, to je z vatových tampónov?

4. dec 2013
avatar
andy210
autor

@mimina323 nie , to sú sádrové odliatky🙂

4. dec 2013
avatar

@andy210 tak toto je nadherne.to ste naliaki do dajakej formocky ci ako?dakujem za odpoved

6. dec 2013
avatar
andy210
autor

áno nalievajú sa do formy a potom to už len terba spojiť, aby sa vytvorila gula

6. dec 2013
avatar

@andy210 a môzem sa opytat kde by som zohnala takuto formicku a to je lepene na polisterove gule?

6. dec 2013