a keď si tu, máš dakoho na zajtra? som na tom časovo zle, ešte neviem či mi to vydá sa aj pobaliť aj robotu stihnúť, fakt neviem.
27. dec 2016
andy210
autorMám okolo tretej stvrtej
27. dec 2016
andy210
autorMohla by si na večer dôjsť moji idú na hokej
27. dec 2016
ok tak sa ešte ozvem
27. dec 2016
andy210
autorOk
27. dec 2016

krásne 🙂