Veľmi pekná fotka. Môžem sa spýtať, odkiaľ sú zlaté sandálky?
@lenuskall dakujem, sandlky su tu zo supermarketu nieco podobne ako nase tesco 😎JUMBO
Snaď to nevyznie blbo ale-tie vaše nohy 💪🏻👏🏼👏🏼
@maryetta nie dakujem
@anjelik33 krasne ste babule a veru, ta tvoja postava 😍, klobuk dole.
Veľmi pekná fotka. Môžem sa spýtať, odkiaľ sú zlaté sandálky?