Oci rovnake🙂
26. júl 2022
@michaelkanr že ? Aj ja tam vidím podobu
26. júl 2022
to je aka mila fotka 😍
26. júl 2022
@anjelik33 aky privesok nosi starky? Co to je?
26. júl 2022
teraz vidím po kom máš magické oči😘
26. júl 2022
anjelik33
autor@opica_skorica fuuu ma to uz dlho je to z Dominikanskej republiky je to rucne vyrezane nejaky ich symbol.
26. júl 2022
@anjelik33 vzdy ma zaujme, ked chlap nieco tak dlho statocne nosí.
A moj zacal nosit modre srdce z magnezitu a stale si ho dava, kazdy den, ze to ma pre stastie odo mna.
Pritom som si myslela, ze to nosit asi ani nebude.
26. júl 2022

A trubit na baby 😉