ankan
autorhexagon je šesťuholník takže správne a pentagon je päťuholník takže zasa správne. Dajú sa robiť všelijaké veľkosti stačí si počítať prvý riadok a podľa toho sprvíš rôzne veľkosti od 3-uholníka po x-uholník..No najviac sa využívajú tieto dva typy.
16. apr 2014
to je chyba tam vpravo, že všade je 7 červených stĺpikov a vpravo iba 6?
2. apr 2015

Ja sa v tych kvetoch nevyznam,,,tento je hexagon a na dalsom obrazku pentagon? alebo uplne inac ?😀